Vladimír Šolta (1924-1977)

Indiánská vesnice

litografie, 1965, 32,4 x 59,3 cm, sign. PD V Šolta 65, č. 31/130, zažloutlý papír, kolem grafiky zažloutlý rámeček, při okrajích místy otrháno

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

ID: 267291

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:32

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu