Rozmluva
litografie, 25,5 x 19,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír
ID: 268004
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:13
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)