Pařížské typy
litografie, 17 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu
ID: 268021
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:33
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)