Jan Halla (1926-1988)

Báseň o slunci

litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268076

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 21:18

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu