Alfréd Kindler (1925-2019)

Květina ve váze

olej, sololit, 25 x 20 cm, sign. PD Kindler, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268081

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 23:02

Aktuální cena: 2.176 CZK (91 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu