Libor Beránek (1965)

Vážka

litografie, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. PD Libor Beránek 2017, č. 101/200

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268632

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:38

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu