Oldřich Cihelka (1881-1958)

Na saních

akvarel, tuš, tužka, papír, 30 x 20 cm, sign. LD Old. Cihelka

žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

ID: 273778

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)