Kleinermanns

Západ slunce nad mořem

olej, plátno, 41 x 50 cm, sign. PD Kleinermanns, rám

ID: 274040

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:20

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu