Zima na vesnici

olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno

ID: 274145

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:05

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)