František Volf (1897-1983)

Zimní vesnice

akvarel, tuš, papír, 1959, 15 x 22 cm, sign. PD F. Volf 59, rám

studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

ID: 274525

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:52

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)