Petr Kouba (1947)

Dvojice

olej, plátno, 1978, 116 x 100 cm, sign. vzadu P.Kouba 1978, rám

malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské Or

ID: 274924

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 12:57

Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)