Aleš Kublák (1945)

Pozdější odpověď

olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 18, napínací rám, na zadní straně popsáno

ID: 274940

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:13

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)