Petr Melan (1947-2009)

Hvězdopravec

litografie, 18 x 11,5 cm, sign. PD P. Melan , pasparta, č. 141/200

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

ID: 274983

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:56

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)