Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

Plzeňský Prazdroj

lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

ID: 276932

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 21:00

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu