Josef Černý (1934)

litografie, 1990, 9 x 6,5 cm, sign. UD JČerný 90, pasparta, č. 60/200

žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

ID: 277025

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:29

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)