Utagawa Kunisada (1786-1865)

Lovkyně

dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno

Antiqari.at Radhošťská

ID: 277504

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu