V. Novák

Stavení v krajině

olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

ID: 277807

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:38

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)