Ctirad Stehlík (1940-2013)

Sedm tenisáků

litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 41/74

ID: 277886

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:37

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)