J. Kaiser

Tulipán

litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka

Antiqari.at Radhošťská

ID: 277984

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18

Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu