Eduard Milén (1891-1976)

Ruch velkoměsta

litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

ID: 277993

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:24

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu