František Peterka (1920-2007)

Sníh

litografie, 18,5 x 12 cm, sign. DU F. Peterka

žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 278090

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:46

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu