Petr Ptáček (1965)

Před závodem

litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80

ID: 278871

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:40

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu