Jaroslav Lukavský (1924-1984)

Kostel

litografie, 1948, 23 x 32 cm, sign. PD Jaroslav Lukavský 48

žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

ID: 278894

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 15:36

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)