Antonín Kroča (1947)

Potok

olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

ID: 279232

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29

Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)