Otakar Štembera (1914-1999)

žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

Zima

pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání

ID: 279509

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 19:06

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu