Aleš Kublák (1945)

Loučení navždy

olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno autorem

ID: 279808

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 16:07

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu