Eva Natus-Šalamounová (1934-2018)

Vystoupení

litografie, 1993, 14,8 x 10 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová , 163/200

ID: 280262

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:31

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)