Jenny a Jan Hladíkovi

Ruce a kometa

litografie, 1972, 12,7 x 8,6 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 73

ID: 280872

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:16

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)