Emanuel Fousek

Ovocná mísa

olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám

ID: 281069

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:04

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu