J. Krátký

Letní den (Žně)

olej, plátno, 1934, 56 x 65 cm, sign. PD J. Krátký, rám

ID: 323

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:52

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu