J. Krátký

Letní den (Žně)

olej, plátno, 1934, 56 x 65 cm, sign. PD J. Krátký, rám, na rámu poškození

ID: 323

Auction price: 1.000 CZK (40 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2017 21:52

Current price: 1.200 CZK (48 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids