Jana Reinerová (1946)

Bertramka

litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 4355

Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25

Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu