Max Švabinský (1873-1962)

Studie k Palackému

litografie, 26 x 21 cm, sign. PD Mšvabinský, Palacký zachycen v Malči 1865, nalepeno na papíru, při spodním okraji natrženo

ID: 59

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:35

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu