Zedník

olej, plátno, 87 x 57 cm, rám

ID: 619

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 08:19

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)