Zedník

olej, plátno, 87 x 57 cm, rám

ID: 619

Auction price: 8.000 CZK (286 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 08:19

Current price: 8.000 CZK (286 €)

Last auctioneer: ID3**1 History of bids