Bohdan Lacina (1912-1971)

Portrét muže

dřevoryt, 28 x 20,4 cm, sign. PD B. Lacina, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

ID: 591

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:06

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)