J. Baabel

Kořeny

dřevoryt, 18,3 x 15,8 cm, sign. PD J. Baabel, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

ID: 608

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:03

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)