Neznamý autor (1942-2009)

Totem (fotografie díla Jana Kodeta)

fotografie, 24 x 17,8 cm, místy poškozený papír

Provenience: původně ve sbírce fotografa Jana Reicha, soukromá sbírka Praha

ID: 613

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:08

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)