Jiří Bouda (1934-2015)

Pohled z okna

litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk

ID: 696

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:31

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)