Jaroslav Valečka (1972)

litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100

ID: 703

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:38

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)