Tereza Kučerová (1964)

Společnost

litografie, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 42/75, v dolní části papír lehounce ohmataný

Antiqari.at Radhošťská

žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

ID: 317

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)