Osvícená (ex libris C. Šťastný)
dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD
Antiqari.at Radhošťská
ID: 105
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:38
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)