• František Dostál

    (1938-2022)

    Psí příběhy

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:49

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Moje rodné Vršovice

    Položka č.: 289

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:48

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Psí příběhy

    Položka č.: 288

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:47

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Dalmatin a běžec

    Položka č.: 287

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:46

  • František Dostál

    (1938-2022)

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:44

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Muž se psem

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:43

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Momentka

    Položka č.: 283

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:42

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    Zloděj

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:19

    litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jiří Slíva

    Tabacco Road

    Položka č.: 53

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:52

  • Jiří Slíva

    Kafe avantgard

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:50

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Dominik

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:12

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Madona s Josefem

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:11

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:10

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Izajáš

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:09

    tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Kain

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:08

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:07

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatá Filomena

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:06

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    sv. Anežka Římská

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:05

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Anděl

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:04

    tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Josef s Ježíškem

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:03

    tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Evangelista

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:02

    tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Andělé

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:01

    tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - v noci

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 19:01

    autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 19:00

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - podhled

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:59

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - z boku

    Položka č.: 61

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:58

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26,2 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - detail

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2024 18:57

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)