St. Maria

akvarel, zlacený reliéf, 10,5 x 7 cm, dobrý stav

ID: 66

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:05

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu