Josef Arnet (1906-?)

Potok

olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU

žák prof. Nejedlého na AVU v Praze

ID: 394

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:05

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)