Potok
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
ID: 394
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:05
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids