Smutná dívka
litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová
ID: 540
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)