Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Smutná dívka

litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová

ID: 540

Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)