Pravoslav Sovák (1926)

Za 80 dní

lept, 1962, 33 x 16,5 cm, sign. DU Sovák, č. 19/35, Grafické dílo na motivy inscenace podle knihy J. Verna pod režijním vedením Pavla Kohouta v divadle Pod Palmovkou v roce 1962. LD Kohoutovo věnování herci Zdeňkovi Martínkovi, který ve hře ztvárnil jednu z hlavních rolí.

Provenience: z rodina Zdeňka Martínka

studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

ID: 761

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)