Za 80 dní
lept, 1962, 33 x 16,5 cm, sign. DU Sovák, č. 19/35, Grafické dílo na motivy inscenace podle knihy J. Verna pod režijním vedením Pavla Kohouta v divadle Pod Palmovkou v roce 1962. LD Kohoutovo věnování herci Zdeňkovi Martínkovi, který ve hře ztvárnil jednu z hlavních rolí.
Provenience: z rodina Zdeňka Martínka
the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
ID: 761
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 15:12
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids